O nás

Sme tu pre Vás už 13 rokov

Skúsenosti sú nenahraditeľné. Preto spojením skúseností z 13 ročného pôsobenia na trhu, predaja a prenájmu desiatok rôznych nehnuteľností a proklientského prístupu založeného na empatii a porozumení, sa snažíme namiešať ten najlepší realitný koktejl pre našich klientov.

Andrej Mikula

Andrej Mikula

Konateľ, Realitný sprostredkovateľ a poradca

V oblasti nehnuteľností pôsobím už viac ako 10 rokov. Okrem bežného predaja a prenájmu rôznych nehnuteľností v spoločnosti INTENCIA, s dôrazom predovšetkým na oblasť rezidenčných nehnuteľností, som sa venoval aj prenájmu kancelárskych a obchodných priestorov pre globálnu poradenskú spoločnosť. Práca v oblasti nehnuteľností pre mňa nie je len prácou, ale hlavne potešením. Aj preto kladiem dôraz hlavne na proklientský prístup a empatické jednanie, pretože klient je u mňa vždy na prvom mieste.

Ing. Terézia Mikulová

Ing. Terézia Mikulová

Zakladateľka, Konateľka, Realitný sprotredkovateľ a poradca

Moje skúsenosti z 30-ročného pôsobenia v bankovom sektore som zúročila založením a prevádzkovaním realitnej spoločnosti INTENCIA. Mojou prednosťou je nielen široká škála vedomostí potrebných pre logické štruktúrovanie realitného obchodu, ale aj pozitívny prístup, empatia a dochvíľnosť v spolupráci s klientom. Poskytujeme služby klientom až do finálnej realizácie obchodu. Naša provízna politika je založená na korektnom vzťahu voči klientom.

Mária Mikulová

Mária Mikulová

Konateľka, Backoffice

Trhu s nehnuteľnosťami sa venujem hlavne z hľadiska marketingu, vrátane prieskumu trhov. Manažment marketingu študujem na univerzite vo Viedni. Toto vzdelanie si dopĺňam praktickým výkonom v oblasti backofficu pri realitných obchodoch v rámci spoločnosti INTENCIA.