Služby

Naše služby

Intencia - Predaj a prenájom všetkých druhov nehnuteľností

Predaj a prenájom všetkých druhov nehnuteľností

Zameriavame sa na predaj a prenájom nehnuteľností najrôznejšieho druhu. Od bytov a apartmánov, cez rodinné domy, až po pozemky, kancelárske a obchodné priestory, administratívne budovy, výrobné a skladové priestory alebo ďalšie druhy budov. Ak potrebujete predať alebo prenajať akúkoľvek nehnuteľnosť, u nás ste na tom správnom mieste. Inzerujeme na všetkých najväčších realitných portáloch na Slovensku, aj vďaka tomu si u nás vaša nehnuteľnosť vždy nájde svojho kupca.

Intencia - Vyhľadanie nehnuteľností presne podľa vašich požiadaviek

Vyhľadanie nehnuteľností presne podľa vašich požiadaviek

Nenašli ste v našej ponuke to čo ste hľadali? Napíšte nám a my sa pokúsime nájsť vám nehnuteľnosť presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. V dnešnej dobe, keď musíte stráviť hodiny hľadaním, veľakrát aj duplikovaných nehnuteľností, vám radi ušetríme čas a nájdeme vašu vysnívanú nehnuteľnosť za vás.

Intencia - Excelentné právne a hypotekárne poradenstvo

Excelentné právne a hypotekárne poradenstvo

Kto sa v rôznych druhoch zmlúv vyzná lepšie ako skúsený realitný právnik? Práve služby skúseného odborníka na realitné právo vám ponúkame pri transakciách zastrešovaných našou realitnou kanceláriou. Vďaka tomu si môžete byť absolútne istí precíznymi Kúpnymi alebo Nájomnými zmluvami, pri ktorých vás nečakajú žiadne nemilé prekvapenia. Rovnako vám ponúkame aj hypotekárne poradenstvo na vysokej úrovni, vďaka ktorému vám náš hypotekárny poradca, spolupracujúci so všetkými bankami, dokáže nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku na financovanie akejkoľvek nehnuteľnosti.